Logo porodnice Ústí nad LabemOddělení porodnice Ústí nad Labem je rozčleněno na část gynekologickou a porodnickou. Zároveň je porodnice Masarykovi nemocnice Ústí nad Labem akreditované pracoviště klinické psychologie. Porodnice Ústí nad labem je od 1. 1. 2014 zařazena do projektu Přirozený porod v porodnici a usiluje o udělení certifikátu PPP.

Porodnice Ústí nad Labem

Porodnická část tvoří spolu s novorozeneckým oddělením jedno z 12 perinatologických center v České republice, kde se koncentrují pacientky s patologickým těhotenstvím nebo porodem. Ve spolupráci s oddělením genetiky a dětskou klinikou v centru fetální medicíny zajišťujeme péči o gravidní pacientky s rizikem vývojové vady.

Gynekologie

Na gynekologii I. a II. zajišťujeme pro pacientky ústeckého okresu základní gynekologickou konzervativní i operační péči, oddělení funguje jako spádové zařízení pro komplikované případy z celého ústeckého regionu. Jako gynekologické onkocentrum zajišťujeme spolu s dalšími chirurgickými specialisty operační léčbu ženských maligních nádorů s navazující onkologickou péčí.

Oddělení je dále zaměřeno na endoskopické výkony, urologické zákroky při inkontinenci, operace při sterilitě.

Důležité kontakty: porodnice, nemocnice


Zvětšit mapu