logo_nemocnice-ve-frydku-mistku_zakladni

Gynekologicko – porodní oddělení nemocnice Frýdek-Místek poskytuje diagnostickou a léčebnou péči v oboru gynekologie a porodnictví včetně péče o fyziologické  novorozence. V gynekologické péči poskytuje kompletní škálu gynekologických operací i konzervativní gynekologickou léčbu.

porsal03-nahled3

O porodnici

Naše porodnice je s počtem okolo jednoho tisíce porodů ročně čtvrtou největší porodnicí v Moravskoslezském kraji a je držitelem certifikátu Baby Friendly Hospital. Od roku 2017 je zapojena do projektu Přirozený porod v porodnici. Oddělení prošlo v roce 2016 kompletní rekonstrukcí. Pokoje jsou moderně a účelně vybaveny. Všechny pokoje jsou maximálně dvoulůžkové a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a bezplatnou WI-FI sítí. K dispozici jsou dva nadstandardní jednolůžkové pokoje.

Zázemí porodnice

Porody u nás probíhají i přes jejich velké množství v rodinné atmosféře. Náš erudovaný a vstřícný personál Vám bude při Vašem pobytu vždy oporou a vyjde Vám ve Vašich přáních maximálně vstříc. Během služby jsou přítomni vždy minimálně dvě porodní asistentky a dva lékaři. Na porodním sále se nacházejí 3 nadstandardně velké porodní boxy s vlastním sociálním zařízením. Součástí porodního sálu je i operační sál k provádění císařských řezů. Pokud si chcete naši porodnici před porodem projít a dozvědět se co a jak u nás probíhá, máte tuto možnost každou středu na kurzu předporodní přípravy, nebo navštívit dny otevřených dveří porodnice.

Naše služby pokračují i po porodu. Obdržíte od nás pamětní list pro Vaše miminko. Miminko si můžete nechat vyfotografovat profesionální fotografkou. Fyzioterapeut Vám doporučí nejvhodnější poporodní rehabilitaci. Toto spektrum služeb se v každé porodnici nenabízí. Doufáme, že pokud si naši porodnici vyberete, budete se svým rozhodnutím maximálně spokojená a vrátíte se k nám i při následujícím

Jaké služby nabízí porodnice ?

nadstandard_02-nahled3

Porodnické oddělení disponuje 13 dvojlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zázemím (WC a sprcha) . Též disponuje tzv. „rooming in“ – trvalým pobytem dítěte s matkou.
Návštěvy jsou na porodním oddělení každý den od 14.15 – 17 hodin, o víkendech 9 – 11 hod, vchod C, 4 patro. Též nemocnice disponuje
2 nadstandardními pokoji pro 1 rodičku s dítětem s možností ubytování partnera rodičky (resp. jiné další jedné „civilní“ osoby, se kterou rodička chce tento nadstandardní pokoj sdílet). Součástí vybavení tohoto pokoje je TV, možnost připojení k internetu, lednice, CD magnetofon, rychlovarná konvice, WC a sprcha.

Důležité kontakty: porodnice, nemocnice