Logo porodnice Chomutov

V rámci porodnice Chomutov poskytujeme péči jak o fyziologická, tak i o riziková a patologická těhotenství a o komplikace v těhotenství. V naší porodnici se věnujeme porodům od dokončeného 35. týdne těhotenství. Porody před tímto termínem převážíme do perinatologických center, preferujeme ty geograficky nejbližší. Porodnice Chomutov usiluje od 1. 1. 2014 o udělení certifikátu PPP.

Jaké služby nabízí porodnice Chomutov?

Porodní sály jsou nově zrekonstruované, příjemné, v rámci možností „domácké“. Během I.doby porodní je možno využít porodnickou vanu. Samozřejmostí je umožnění volného pohybu rodičky v I.době porodní, nejsou-li přítomny porodnické komplikace. Jinak jsou porodní sály vybaveny standardně jak přístrojově, tak personálně, jak mají být, aby u nás mohla probíhat plnohodnotná bezpečná porodnická péče.
Ošetřovatelskou péči na gynekologicko – porodnickém oddělení poskytují převážně registrované porodní asistentky. Při práci využívají veškeré moderní ošetřovatelské postupy a pracují metodou ošetřovatelského procesu, který je zaměřen na individuální potřeby klientky.

Důležité kontakty: porodnice, nemocnice


Zvětšit mapu